About us

About us

Muzyka niesie ze sobą emocje, które pozwalają oczyścić nasze serca, duszę i umysły. To dzięki niej zapominamy o sprawach życia codziennego i całkowicie oddajemy się jej brzmieniom i dźwiękom.
Razem postaramy się chwycić i zatrzymać coś co jest ulotne.

XONI Records

Witaj w świecie XONI Records – jedynej takiej wytwórni w Polsce! Przygotuj się na niezwykłą dawkę orzeźwiającej i nowoczesnej muzyki, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Nie wierzysz? Zostań na naszej stronie trochę dłużej, a wszystko stanie się jasne.

XONI Records to jedyny w naszym kraju label, który z taką regularnością dostarcza na rynek wysokiej jakości muzykę z wielu gatunków uwielbianych przez klubowiczów na całym świecie.

XONI Records to niezależna wytwórnia, mająca już na koncie współpracę z wieloma innymi labelami na całym świecie i w Polsce (u nas m.in. z Kayaxem, należącym do Kayah).

W XONI Records usłyszycie wiele rodzajów muzyki tanecznej takich, jak: house, future house, big room house, pumpin’ house, melbourne bounce, trap, breakbeat, electro house i nie tylko.

XONI Records to krajowy lider w dostarczaniu porywających, klubowych kawałków na parkiety polskich klubów!
Lubisz muzę, przy której szaleją imprezowicze na takich imprezach, jak: Tomorrowland, Ultra Music Festival czy Sunrise? Wszystkie te klimaty znajdziesz w XONI Records!
Produkujesz utwory z nurtu EDM? Zgłoś się do XONI Records! Zaopiekujemy się Tobą i Twoją twórczością, wypromujemy Twoje sztosy i nakręcimy do nich teledyski! Współpracujemy z największymi dystrubutorami muzyki cyfrowej na rynku i najlepszymi agencjami marketingowymi.
Jesteś zdolnym producentem i DJ-em? Udowodnij nam to, a weźmiemy Cię pod skrzydła naszej prężnie działającej agencji bookingowej i od tego momentu zamiast w weekend leżeć na kanapie będziesz rozgrzewał swoimi nutami klubowiczów w całej Polsce!

Xoni On Air

XONI On Air to podcast z muzyką i kulturą klubową. Najpopularniejsza audycja DJska w sieci. Sety, wywiady, ciekawostki, konkursy, relacje z imprez.
Każdy odcinek jest oglądany przez setki klubowiczów z całej Polski co przyczyni się do promocji artystów Xoni Records.

Retrospekcja

w każdą pierwszą niedziele miesiąca w XONI On Air czyli muzyczny powrót do przeszłości, w najlepszym energicznym wydaniu. Czeka na Was parada największych klubowych hitów minionej dekady z czarnych winylowych płyt.

Live Stream

Jako xoni records wprowadziliśmy usługę streamingu Twojej imprezy , konferencji, eventu…
Realizacja może odbywać się nawet za pomocą 10 kamer, które łączymy systemem bezprzewodowym full HD, co daje o wiele większe możliwości.
Ujęcia mogą być na żywo przekazywane z drona lub kranu kamerowego albo gimbala.
Obsługiwaliśmy już koncert Ewy Farnej, stand-up Cezarego Pazury, Festival Beach Party Gramy z Sercem w Trzciance, Dni Bukowna….
Na naszym sprzęcie realizujemy program Party Room Tv dla telewizji 4FUN Dance.
Stojąc, blokujesz swój rozwój, wyświadczasz przysługę konkurencji i zmniejszasz szansę na sukces – zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie, na którym ustalimy szczegóły i zaczniemy realizować profesjonalną relację specjalnie dla Ciebie i Twoich klientów.