Adam Joseph

Adam Joseph


AJOMUSIC.COM | FACEBOOK | SOUNDCLOUD | INSTAGRAM | TWITTER |


Wielokrotnie nagradzany artysta muzyk Adam Joseph jest rozpoznawany na całym świecie za jego oryginalny styl -połączenie gładkiego soul’owego głosu z   elektrycznym brzmieniem.

Od czasu wydania debiutanckiego albumu “How I Seem to Be” zdobył uznanie kilku najbardziej szanowanych postaci w przemyśle muzycznym.

Był wokalistą np dla Boba Sinclera na jego ostatnim albumie “Born in 69“. Jego własnej produkcji debiutancki teledysk “Flow With My Soul” był emitowany jako pierwszy na nowej stacji pod banderą MTV w Stanach Zjednoczonych.


Adam nie jest tylko piosenkarzem czy producentem, tworzy muzykę od podstaw. Komponuje muzykę oraz pisze teksty w tym, dla bardzo znanych artystów sceny muzycznej jak np.:

Nick Sinckler, DJ Mafia Mike, DJ Quarrel, The ONES, Lea Lorien and Alex Kassel.

Nowojorski artysta Adam Joseph ma za sobą również trasę koncertową z własnym zespołem “The Elegant Children” gdzie perkusja jest w rękach Nikkie Glaspie -znany jako perkusista Beyonce.

Obecnie świętuje sukces jakim niewątpliwie są pierwsze miejsca jego dwóch singli na listach radiowych w Anglii, Francji i Hiszpanii.

Teraz w wielu krajach oczekuje się na nowy album Adama, który ma ukazać się już niebawem.

Ale co najważniejsze Adam Joseph Jest zakochany w swoim stylu muzycznym i widocznie zaraża nim coraz szersze rzesze odbiorców.