DJ Inox

DJ Inox


DJINOX.PL | FACEBOOK | SOUNDCLOUD | INSTAGRAM | TWITTER | Snapchat: DJINOXTV


Energetyczny, nietuzinkowy, zaskakujący…
DJ INOX niesamowita osobowość i dusza artysty której nie da się okiełznać! ( FTB.pl Team, Radio Elka, Xoni Records, uczestnik Sensation, Global Gathering, Sunrise Festival, Electrocity, Dayglow. Twórca hitu „I Like You” oraz „Light Up The Night”)

Jeden z najpopularniejszych polskich dj’ów i producentów/ remixerów od ponad 20 lat znany doskonale na rynku klubowym. Jego nietuzinkowe produkcje „Light Up The Night” „Radiant” czy „I Like You” pozwoliły mu wedrzeć się z impetem na wysokie miejsca list przebojów. Jego grono fanów rośnie z dnia na dzień, a teledysk „Summer” oraz remix hitu „I Love Sex With My Ex” pozwoliły zdobyć serca słuchaczy ESKA.TV oraz 4Fun.tv i wedrzeć się na sam szczyt !

Energetyczne sety jakie prezentuje oraz pasja i zaangażowanie z jakim oddaje się temu co robi zaowocowały tym, że dziś INOX porywa tłumy ludzi swoją energią. Na codzień prezenter w Radio ELKA.

Do tej pory wystąpił niemalże na wszystkich znaczących festiwalach (Sunrise Festival, Sensation, Electrocity, Global Gathering…). A niezwykły talent zaowocował współpracą z najbardziej znana polską wokalistką KAYAH’ą ! „Na językach” ! A to dopiero początek.